Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Dobřichovice: Horší to být už nemůže

12. 1. 2014

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje v Dobřichovicích, obsazeného vesměs vesnickými celky z okolí. Soupeří pro nás byli přijatelní. Co ovšem přijatelného nebylo, byl náš počet. Sešlo se nás pět bělohorských plus jsem si musel v pátek večer domluvit na půjčení dvou kluků z Chýně (Kristián Krnáč a Václav Jonák). To, že jsme byli v takové poslepované a všelijaké sestavě se promítlo do celého turnaje. Hrálo 6 týmů každý s každým 13 minut.

Bílá Hora - Průhonice 1 : 4

Na úvod nás čekal asi nejhratelnější soupeř. V prvních minutách jsem hráli docela vyrovnanou partii a dokonce i Kristián dal po autu svůj první gól za Bílku. Ale pak jsme začali propadat, nepodrželi jsme míč a začlai dostávat góly. Toho zápasu je fakt škoda.

Branka: Krnáč


Bílá Hora - Dobrovíz 0 : 9

Za Dobrovíz nastoupily samé holky ročníku 2004, které jsou jakási farma Sparty. Rozdíl kvality byl poznat na všech stránkách. Dívky nás přehráli na plné čáře, nedovolili nám ani vystřelit a snad jen jeden roh. Ještě stěstí, že jsme neskončili s potupnou desítkou. 

 

Bílá Hora - Nová Ves pod Pleší 0 : 7

Toto byla snad největší ostuda ze všech. Ve 4. minutě jsme prohrávali 0:4, nestíhali jsme, měli jsme problémy. Spadlo nám tam skoro vše, co šlo na naší bránu. Jedinou opravdu gólovou šanci měl Vašek Jonák, když šel sám na bránu a přestřelil.


Bílá Hora - Zbraslav 0 : 5

Zbraslav byla relativně hratelná. Sice jsme jen jednou vystřelili, ale bylo to lepší než v předchozích zápasech. Měli jsme víc míčů a i obranná fáze se trochu zlepšila. o se mi nejmíň líbilo, že jsme dostával hodně blbé góly.

 

Bílá Hora - Černolice 1 : 5

Proti vítězi turnaje jsme zahráli asi nejlepší výkon. první gól jsme dostali až v 5.minutě, obrana se lepšila, ale stejně měla velké rezervy. Směrem dopředu jsme neměli nic moc. Byl to pěkný bojovný výkon, ale i dopředu, Kristián s Tomoyou se snažili, zacož jsme byli odměneni Tomoyovým gólem.

Branka: Hagino Tomoya

 

Výsledek na tomto turnaji poukazuje na to, co se stává s fotbalovým týmem, který přijel s pouhým torzem. Musím pochválit ty, co přijeli a odjezdili to. Výrazně nám pomohli kluci z Chýně, patří jim obrovský dík. Ale jak je možné, že musím dojít tak daleko, že scháním hráče v jiném týmu??? A ti to vlastně zachránili. Myslím, že jsme si právě sáhli na absolutní dno a horší už to být nemůže.

Já jen doufám, že od teď to bude lepší a na další turnaj (1. 2. v Ruzyni) nás bude co nejvíc. Protože jestli to bude  pokračovat jako teď v sobotu, můžeme to po sezoně rovnou zabalit.

Branky celkem: Krnáč, Hagino Tomoya

Sestava: Tůma - Chalupecký, Jonák, Krnáč, Hagino Tom., Nnorom, Pešek

 

POŘADÍ

1) Černolice

2) Nová Ves pod Pleší

3) Dobrovíz

4) Zbraslav

5) Průhonice

6) BÍLÁ HORA

 

PP